telefon+420 778 020 007PO - PÁ: 9:00 - 17:00

emailinfo@piyotour.cz

Jarní jógový pobyt s Andreou u oceánu, vhodný i pro lektory jógy

adresa Arrecife, Španělsko

Pojďte se s námi ohřát k oceánu na kouzelný ostrov Lanzarote. A nejen to. Poznáte něco unikátního – přírodu, lidi, zvyklosti i gastro. Čeká nás týden v komorní atmosféře. Zájezd je koncipován maximálně pro osm lidí, bez dětí, s přímým vstupem na pláž a bez známek masového turismu. Výtečná péče je tak zaručena. Budeme se slunit, plavat, poznávat, výletovat, jógovat, meditovat a nezapomeneme ani na požitky v podobě dobrého jídla a pití. 

V ceně je luxusní ubytování apartmánového butikového typu, které je určeno výhradně dospělým osobám. Nachází se přímo u oceánu v okrajové části hlavního města Arrecife. Dvou až čtyřlůžkové apartmány jsou plně vybaveny, klimatizovány, vybaveny toaletními potřebami i fénem. Přídavnou hodnotou je celoročně vyhřívaný bazén v areálu a vířivka přímo na terase apartmánu.Zde si můžete vychutnat šálek kávy či čaje při pohledu na klidnou hladinu oceánu nebo také ve stínu stromoví. Samozřejmostí je příslušenství na přípravu kávy a čaje v každém apartmánu. Na místě si lze též zajistit vypůjčení jízdních kol a věnovat se cyklo toulkám po okolí. A kdo nerad na kole, je na místě i možnost pronájmu auta. V ceně je i osm lekcí jógy.

Co v ceně není, jsou výlety a vstupy do turisticky zajímavých míst.  V nabídce jsou dva typy výletů. Prvním je La Graciosa, biosférická rezervace,  a druhým je okruh ostrovem Lanzarote dle výběru zajímavých míst - Jameos del Aqua, Jardín de Cactus, El Golfo, Timanfaya, Los Hervideros, historický trh Teguise etc. Na každém z výletů vás oslní, co matka příroda dokáže vykouzlit za scenérie, ať už v podobě sopečných útvarů nebo písečných dun. Ceny výletu se pohybují od  50 EUR/ osobu, záleží na počtu vybraných míst a délce výletu.

V ceně rovněž není letenka a stravování. S letenkou pomůžeme a co se týká stravování, tak vězte, že v blízkém okolí je dostatek obchodů i restaurací. Pořízení tak bude celkem bezstarostné. A co víc, máme plán. Plán vzít vás na místa gastronomických orgií. Každý si tak přijde na své. Ten, který má rád vlastní stravovací řád, ale i ten, který dá přednost servírované stravě z rukou odborníků.

Lektoři jógy mohou absolvovat během tohoto pobytu rozšiřující vzdělání - kurz YIN yogy (YACEP) v rozsahu dvanácti hodin. Více info ke vzdělání a ceně za kurz na stránkách www.piyo.cz/academy/

 

Cena zahrnuje

 • transfer do ubytování
 • 7 nocí/6 dnů ubytování ve 2 - 4lůžkovém apartmánu (luxury boutique type just for adults)
 • 8x lekce jógy ve studiu PIYO Lanzarote, 75 min.
 • zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • stravování (na večeři vás vezmeme rádi na prověřená kulinářská místa )
 • další výlety, vstupenky do památek a parků zde výslovně nespecifikované
 • individuální cestovní pojištění
 • letenku v ceně od cca 10.000 Kč včetně tax z Prahy (příp.si lze individuálně zajistit levnější cenu letenky via nízkonákladovou leteckou společností – cena letenky závisí na sezóně, době nákupu atp.)

Forma dopravy

 • vlastní doprava (letecky, dopomoc CK samozřejmostí)

Odjezd / odlet

 • 1.5.2024

Forma stravování

 • bez stravování

Ubytování nabízí toto vybavení:

 • ikonaTV
 • ikonaWifi
 • ikonaVýhled na oceán
 • ikonaPouze dospělí
 • ikonaPříslušenství pro kávu & čaj
 • ikonaPůjčovna aut
 • ikonaPůjčovna kol
 • ikonaVyhřívaný bazén
 • ikonaProcházky & výlety
 • ikonaPrivátní vířivka
 • ikonaKlimatizace
 • ikonaFén

Fotogalerie ubytování:

Celý pobytem Vás provede:

pruvodce

Mgr. Andrea Křtínová

Jógová lektorka a spolumajitelka CK

Propojení dechu, pohybu a mysli v jeden smysluplný celek, kdy není nic důležitější než my sami a kdy čas ztrácí na významu. Ta chvíle, kdy se nekonečný klid a harmonie rozprostírá v každičkém kousku našeho těla a léči jej...

To je, oč se snažím sama pro sebe i pro své klienty, instruktorské kolegyně a kolegy, již téměř dvacet let. A to zcela nezávisle na tom, zda zrovna praktikuji pilates, jógu, či některou z mnoha jejich podob.

Specializace:  HATHA, VINYASA, HORMONE YOGA, HOT YOGA, YIN YOGA, FYZIO YOGA, PILATES

Učitelé: Vinay Kumar Jesta (Indie), Kabir Bharti (Indie), Dinah Rodrigues (Brazílie),  Angela Jervis (Kanada), Shi Yar (Polsko)

Ráda Vám poskytnu další informace k pobytu:

telefon 778 020 007
Po - Pá: 9:00 - 17:00 h
email
info@piyo.cz
icon
Od 24 900 za os.
icon
Příjezd:
St 24.4. 2024
icon
Odjezd:
St 1.5. 2024
icon
6 dní, 7 nocí

Praktické informace, tipy & zajímavosti

Aktuální počasí: 21.9°C
Místní čas 19:13

Na podobný pobyt s námi jeli a recenzi napsali:

Informace za CK PIYO tour

telefon
+420 778 020 007
Po - Pá: 9:00 - 17:00 h
Mgr. Andrea Křtínová
Jógová lektorka a spolumajitelka CK

Nezávazná rezervace

Formulář chrání reCaptcha (ochrana soukromí, smluvní podmínky)

Cestovali s námi

Zdenda

Vzhledem k tomu, že jsem v józe úplný začátečník, jsem měl trochu obavy, abych stačil ostatním. Po první lekci jsem zjistil, že mé obavy jsou zbytečné, protože Andrejka měla varianty cviků pro všechny stupně pokročilosti. Díky józe jsem si začal uvědomovat správné držení těla, které před pobytem bylo špatné. V józe bych rád pokračoval po návratu ve studiu.
 

Vzhledem k tomu, že jsem v józe úplný začátečník, jsem měl trochu obavy, abych stačil ostatním. Po první lekci jsem zjistil, že mé obavy jsou zbytečné, protože Andrejka měla varianty cviků pro všechny stupně pokročilosti. Díky józe jsem si začal uvědomovat správné držení těla, které před pobytem bylo špatné. V józe bych rád pokračoval po návratu ve studiu.
 

icon
BUĎTE SOUČÁSTÍ
RODINY PIYO
Vlastníte jógové studio nebo podnikáte v oblasti wellbeingu a uvažujete o rozšíření služeb o víkendové nebo i zahraniční pobyty pro Vaše klienty? Ráda byste zvýšila sobě nebo Vašim lektorkám kvalifikaci nebo rozšířila okruh znalostí? Pak je tu pro Vás naše PIYO partnerská sekce, kde toto všechno a mnohem více najdete na jednom místě.